سایت کامپیوتر

 | تاریخ ارسال: 1398/9/5 | 

امکانات

سرورهای دانشکده :

مرکز کامپیوتر مجهز به یک سرور اصلیHP مدل Intel Xeon ۳.۶۰ GH، یک سرور پشتیبانی، وب سرور و سرور چاپ است. 

 

تجهیزات شبکه : 

ارتباط مرکز کامپیوتر دانشکده با مرکز انفورماتیک دانشگاه و در نهایت با اینترنت، با استفاده از یک  router نرم افزاری و از طریق فیبر نوری، وارتباط شبکه داخلی دانشکده از طریق کابلهای CAT۵ و با استفاده از بیش از ۱۰ سوئیچ و ۲۴ پورت در طبقات مختلف ساختمان دانشکده، برقرار است. 

 

کامپیوترهای سایت :

در سایت کامپیوتر تهران، یک بخش سایت کارشناسی با حدود ۲۰ کامپیوتر وسایت کارشناسی ارشد نیز با همین تعدادکامپیوتر در اختیار دانشجویان قرار دارد، که سعی شده آخرین نسخه بیش از  ۱۵ نرم افزار تخصصی گرایشهای مختلف دانشکده به اضافه یک سری نرم افزارهای عمومی روی آنها نصب شود.  در سایت ویژه دانشجویان دکترا نیز به هر دانشجو یک کامپیوتر مناسب و کلاً دو دستگاه چاپگر لیزری اختصاص داده شده است.

{#myemotions_dlg.cool}

{#myemotions_dlg.cool}


 {#myemotions_dlg.cool}

همه کامپیوترهای مرکز تحت یک  domain هستند و دانشجویان هر یک با نام کاربری خود می توانند از امکانات استفاده نمایند. به هر کاربر فضای اختصاصی برای ذخیره فایلها تخصیص داده شده که فقط خود او به آن دسترسی دارد. کاربران با خرید کارت اعتباری میتوانند اعتبارخود را شارژ نموده، و به تعداد صفحات مورد نظر پرینت (سیاه-سفید و رنگی) بگیرند. اسکن و رایت سی دی و دی وی دی نیز از دیگر امکانات این مرکز است که بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار دارد. همجنین بیش از ۱۰۰ نسخه از نرم افزارهای گوناگون و مورد نیاز دانشجویان اعم از نرم افزارهای عمومی و تخصصی برای کپی بر روی سرور دانشکده موجود است.
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2468 بار   |   دفعات چاپ: 283 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر