پیام نوروزی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰

 | تاریخ ارسال: 1399/12/29 | 

 هو الربیع

پیام نوروزی ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر
به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰


 

سالی که  گذشت، با فراز و نشیب های فراوانی به ویژه همه‌گیری «کرونا» همراه بود و  خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز متأسفانه از محنت‌ها و آلام این سال در امان نماند. فقدان برخی از دانشگاهیان عزیز و هم چنین شرایط خاص و ناگزیری که برای پیشبرد امور آموزشی به وجود آمد، موجب گردید که فضای پرجنب و جوش و با نشاط همیشگی را در دانشگاه شاهد نباشیم. اما با این وجود؛ شرایط مذکور نتوانست این قطب علمی کشور را از حرکت و توفیقات خود در عرصه های مختلف بازدارد و لذا با اهتمام والای یکایک عزیزان، فعالیت و پویایی دانشگاه، بدون توقف و درنگ، به مسیر خود ادامه داد.
    اینک و در آستانه ورود به «قرن جدید»، «سال نو»، «نوروز باستانی» و «بهار طبیعت»، ضمن تبریک این ایام و ابلاغِ مراتبِ قدردانی خویش برای تلاش های بی دریغ همه اساتید ارجمند، کارکنان گرامی و دانشجویان عزیز؛ تمامی شما گرامیان را به تداوم پیشبرد اهداف دانشگاه و تحقق چشم اندازهای ترسیم شده دعوت می‌نمایم تا با اتکال به حضرت حق، بیش از پیش شاهد بالندگی و اعتلای دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و خدمتی صادقانه و متعهدانه به کشور عزیزمان باشیم.
سلامت شما و خانواده‌های محترمتان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم و امیدوارم سال ۱۴۰۰، با رفع هر چه سریع‌تر شیوع ویروس «کرونا» و بازگشت به شرایط عادی فعالیت‌های دانشگاه، سالی پربرکت و شکوهمند برای این مرز و بوم، همراه با شادکامی، طراوت و سرشار از موفقیت برای ایران و ایرانی باشد.

سید احمد معتمدی
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر