دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

 | تاریخ ارسال: 1400/3/3 | 
دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقا علمی و حفظ تعامل میان دانشگاه و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهم نامه میان دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران توسط دکتر حمید زراعتگر رئیس دانشکده مهندسی دریا و کاپیتان فرشاد حائری مدیر عامل موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه ارتقا علمی و کیفی متخصصان و حفظ ارتباط صنعت و دانشگاه می باشد.
طراحی و ارائه دوره های آموزشی تخصصی مورد نیاز برای متخصصان کشتیرانی و یا دیگر سازمانها و شرکت های دریایی کشور توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از زیرساخت های دانشگاه با همکاری مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مفاد این تفاهم نامه بشمار می رود.
براساس این تفاهم نامه دوره آزاد مدیریت ارشد کسب و کار در کشتیرانی و لجستیک دریایی توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طراحی شده که  بزودی اجرا خواهد شد.
در این تفاهم نامه تاکید شده است که در زمان همه گیری بیماری کرونا، دوره ها در بستر الکترونیک و بصورت مجازی برگزار خواهد شد و پس از آن، به فراخور شرایط در خصوص حضوری و یا مجازی بودن دوره ها تصمیم گیری می شود.
براساس این تفاهم نامه تمامی  دوره های آموزشی بر مبنای ضوابط مقرر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات داخلی دانشگاه برگزار می شود.

عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید:

CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 577 بار   |   دفعات چاپ: 81 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر